אביזרי BMW

עונג, קלאסיות ואלגנטיות

BMW X5 – דגם יחסית חדש של BMW. הוא רכב, שמעביר תחושה של עונג, קלאסיות ואלגנטיות. גם בחוויית הנהיגה, גם בחוויית הנוסעים וכמובן, שגם כלפי חוץ, בנהיגה בכביש.

בתכנון הרכב, הקפידו במיוחד על חווית הנוסעים ברכב. על התאורה הנכונה בנסיעה באמצעות חלונות מיוחדים ומסנני קרינה, על מרחב הנהג המרווח והנעים ועל נוחות הנסיעה עצמה.

לרכב, ניתן להוסיף שיפורים רבים במסגרת הרכישה, או לשדרג אותו באביזרים מיוחדים, שישפרו את חוויית הנסיעה והנהיגה בו.

במסגרת הקניה – ניתן לבחור להוסיף חבילת מבשם אוויר, לטובת האווירה ברכב ונעימות הנסיעה. ניתן לבחור ריח בהתאם למה שנעים לכם ומה שיתאים לכם לאורך זמן.

בנוסך, ניתן להוסיף גג שמש פנורמי, שיכניס אור ויעצים את הנראות והתחושה, של הנהג והנוסעים ברכב.

לאחר הקנייה – אנו בקוברה סטודיו, מציעים סט שלם של אביזרים משלימים, מקוריים ותואמים, בהתאמה אישית עבורך ועבור הצרכים והרצונות שלך. נשמח לפרוט את מגוון האפשרויות המותאמות במיוחד לדגם זה בשיחה טלפונית וכמובן, בסטודיו שלנו.

All product, brand and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. The use of any product, brand and company names and/or trademarks in this website is made solely for the attribution of a product as compatible to a particular Vehicle: manufacturer and/or product and does not imply any affiliation with or endorsement by it.

שמדובר ברכב שלך תן למקצוענים לעשות את העבודה עבורך

השאירו פרטים ונוכל לחזור אליכם עם הצעת מחיר המותאמת לרכב שלכם